Turkcell Superonline'dan Herkese Viewpad Tablet Hediye


Viewpad Tablet Hediye!

Tabletin mi yok? Hemen limitsiz fiber internete geç,
24 ay taahhütle, Viewpad 10” tabletin sahibi ol.
Hem evinizde hem her an yanınızda son teknoloji!
HızHız Alanı*Baz Tarife24 Ay Taahütlü
Kampanya Fiyatı
24 Ay Taahütlü
SES' li Kampanya Fiyatı**
100 Mbps500 GB199 TL199 TL199 TL
100 Mbps250 GB149 TL149 TL149 TL
100 Mbps100 GB109 TL104 TL99 TL
50 Mbps250 GB99 TL89 TL84 TL
50 Mbps100 GB89 TL79 TL74 TL
*Hız alanı adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.
**(Nurama taşıma veya tahsis)

 • İnternet kullanım alışkanlıklarına en uygun hız ve hız alanı seçenekleri.
 • 24 ay fiyat garantisi.
 • Üstelik taahhüt süresi boyunca modem ve kurulum ücretsiz.
 • Viewpad 10” WiFi tablet hediye.
 • Limitsiz Fiber alana Viewpad 10” Hediye Kampanyası 1 Nisan – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti ve damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servisler (tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 150TL kurulum bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, aktivasyon ücreti için taksitli ödeme seçildiyse aktivasyon ücretinin ödenmemiş taksitleri ile Viewsonic Viewpad 10e WiFi cihazının tüm vergiler dahil (%18 KDV) 699TL ücreti) faturaya yansıtılır. Kampanya kapsamında verilen Viewsonic Viewpad 10e WiFi tablet cihazları stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Yukarıda belirtilen değerler indirme (download) Hız Alanı miktarlarını göstermektedir. Yukarıdaki paket seçeneklerinin yükleme (upload) Hız Alanı miktarları ise 50 GB’tır. Ay içerisinde indirme (download) Hız Alanı ya da upload (yükleme) Hız Alanı miktarları aşıldığında ayın geri kalan günleri için download (indirme) hızı 3 Mbps’ye, upload (yükleme) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir. Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgilere www.superonline.net adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst hız ve kotalı paketlere geçiş yapılabilmektedir. Daha düşük hız ve kotalı paketlere geçiş talep edilirse tüm vergiler dahil 150TL kurulum bedeli %18KDV ve %5 ÖİV) dışında kampanya süresince sağlanan ücretsiz ve/veya indirimli servisler (kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, aktivasyon ücreti için taksitli ödeme seçildiyse aktivasyon ücretinin ödenmemiş taksitleri ile Viewsonic Viewpad 10e WiFi cihazının tüm vergiler dahil (%18 KDV) 699TL ücreti) aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayınız. Kampanyaya 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile tim Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür. Kampanya kapsamında 24 aylık abonelik taahhüdü verilerek alınacak Viewpad 10E tablet, Turkcell Superonline yetkili bayileri tarafından abonelerin adresine teslim edilecektir.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Yandex.Metrica